BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Anticeliulitiniai kremai: veiksmingi ar neveiksmingi?

Ir iš kur tas nelemtas celiulitas atsiranda? Teigiama, kad dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos riebalinėse ląstelėse ima kauptis vanduo, riebalai ir ne visiškai oksiduotų medžiagų perteklius. Bloga mityba, nejudrus gyvenimo būdas, paveldimumas, stresas, kai kurių kontraceptinių priemonių vartojamas ir kt. gali sąlygoti celiulito atsiradimą. Aptikusios celiulitą ir išvydusios reklamą televizoriaus ekrane ar žurnaluose, kurioje besišypasanti mergina su tobulomis kūno linijomis tikina, jog visa tai dėka jos naudoto anticeliulitinio kremo, nejučia kyla noras įsigyti kosmetikos gaminį, kuris daro stebuklus. Tik vienas minusas - po dviejų ar trijų savaičių dažnai tikėjimą stebuklu keičia nusivylimas. Ir tuomet galvoje sukirba dar viena mintis: „O gal tik šis kremas man nepadeda, o gal reiktų pabandyti kitą?“. Ir tik po daugkartinio nesėkmingo bandymo viltis išsigelbėti nuo siaubūno celiulito ima blėsti. Iš tiesų, jei egzistuotų toks stebuklingas kremas, kurio dėka po keturiolikos ar daugiau dienų celiulitas išnyktų kaip dūmas, moterys jau seniai būtų pamiršusios celiulitą ir apie jį niekas nerašytų.

„Apelsino žievelė“ ar „Dermopanniculosis derformans”, kaip celiulitą bepavadinsi jis reiškia vieną – odos pakitimus, kuriuos moterys stengiasi paslėpti. Tiesa, naudojant kai kuriuos anticeliulitinius kremus kūno oda tampa lyg ir švelnesnė, bet teigiama, kad tai nėra tas rezultatas, kurio nebūtų galima pasiekti įsigijus tiesiog kūnui skirtą drėkinamąjį kremą, be to įtakos turi ir kremo įmasažavimas į odą. Tik celiulitas kaip atsirado, taip ir neišnyko.

Taigi, ką daryti?

skaityti toliau

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ KOSMETIKALT | 2009-05-07. Temos:

2 komentarai įrašui “Anticeliulitiniai kremai: veiksmingi ar neveiksmingi?”

  1. Nemanau, kad kremai gali daryti kažkokį labai didelį poveikį, gal reičiau tai būna saviįtaiga, ar ne? Bent jau kiek skaičius atsiliepimus, negirdėjus dar, kad stulbinamu efektu kažkas pasigirt galėtų. Sutikčiau nebent dėl to, kad jie padeda išlaikyti esamą fazę ir bent šiek tiek pristabdo jo plitimą.

  2. o as manau, kad kremai padeda, zinoma ne vien jie, tinkama prieziura ir maistas gali padeti

Palikti komentarą